Sklep ehydraulika.pl jest internetowym odpowiednikiem sklepów i hurtowni stacjonarnej prowadzonych przez nas od wielu lat.


Nasze doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsza jest kompleksowa, rzetelna, fachowa i miła obsługa Klientów. Służymy fachową pomocą i specjalistycznym doradztwem na temat produktów oferowanych w naszym sklepie.
Jesteśmy sklepem, który jako jeden z nielicznych posiada własny transport w okolicach Warszawy i powiatu wołomińskiego, co gwarantuje jeszcze bezpieczniejszy dowóz produktów.
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów: ceramika sanitarna, baterie, wanny, brodziki, kabiny, panele i zestawy prysznicowe, stelaże podtynkowe, zlewy, technika grzewcza. Produkty te, pochodzące od renomowanych producentów. Nasi wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy dostarczą Państwu wszelkich informacji na temat proponowanych w naszym sklepie produktów.
Jeżeli jakiegoś produktu nie posiadamy w ofercie naszego sklepu postaramy się na Państwa życzenie jak najszybciej go dostarczyć, wystarczy się z nami skontaktować.

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!